SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Legislativa

30. září 2015

Petice proti adopcím dětí homosexuály

V Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR sílí odpor proti novele zákona o registrovaném partnerství. Negativní stanovisko poslal poslancům také Spolek pro obnovu venkova ČR. O tom svědčí nejen skutečnost, že se poslanecká novela po řadu měsíců nedostala na pořad jednání, ale i internetová petice, u jejíhož zrodu stojí poslankyně ČSSD Ing. Pavlína Nytrová. Prosíme členy Spolku a sympatizanty jeho Programu obnovy rodiny, aby ji podpořili a upozornili na ni další zastánce tradiční rodiny.
 

Pro připojení k petici klikněte na http://www.petice24.com/petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy a hlasujte až na konci uvedených textů kliknutím na "Podepsat tuto petici".

Abychom získali přehled, jak tato informace pronikla, žádáme ty, kdo hodlají petici podpořit, aby v modulu "Hlasování" hlasovali ANO a ty , kteří petici nepodpoří hlasovali NE.

Výsledky hlasování

  předsednictvo členové - obce členové - ostatní sympatizanti návštěvníci výsledky *)
ANO 3 26 4 3 125 161
NE 0 9 6 4 109 128

*) Celkový výsledek je vypočten jako součet hlasů všech skupin. Členové a sympatizanti hlasují pomocí mailů, které jim jsou zasílány při spuštění hlasování. Správu mailových skupin zajišťuje ing. arch. Jan Florian (mail ing.florian@gmail.cz).