SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Obnova rodiny

22. listopadu 2011

Téma chatu 6. prosince 2012: Komplexní řešení demografického problému - vize a realita

Dalšího diskusního chatu k problematice rodiny, který se uskuteční tentokráte výjimečně první prosincové úterý 6. prosince 2011 (na třetí prosincové úterý byla přeložena valná hromada Spolku) od 9 do cca 10:30 hodin dopoledne se účastní Ing. Ivo Patta. Na chat můžete vstoupit zde.
 
Ivo Patta v roce 2007 zveřejnil v revue pro výzkum populačního vývoje Demografie článek "Komplexní řešení demografického problému", ve kterém představil vizi zásadního zlepšení demografického vývoje v České republice reformami systémové podpory rodin s dětmi.

S dalšími aktivitami a publikační činností Ing. Patty se můžete seznámit v prezentaci z roku 2009 "Ekonomika rodin a její makroekonomické dopady", zveřejněné 20.11.2011 v rubrice Obnova rodiny webu Spolku, na webu Britské listy, kde jsou zveřejněny jeho nejnovějšími články, zaměřené na důchodové a sociální reformy a jejich dopad na rodiny s dětmi, a na jeho webových stránkách (www.demografie.cz).

K těmto otázkám bude zaměřena chatová diskuse, dotazy na našeho hosta můžete také zaslat předem na adresu ing.florian@gmail.com.

Na chat vstoupíte z adresy http://chat.vsevjednom.cz/login.php?room=12482. Přihlásíte se bez hesla a jako "Nick" uvedete své jméno nebo přezdívku a kliknete na "LOGIN". Vlevo uvidíte, kdo je přítomen a nahoru vepisujete své otázky, stanoviska či odpovědi v krátkých větách. Pokud Váš celý text program "nepustí", lze myšlenku doplnit v dalším vstupu.