SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

SPOV Středočeského kraje

21. června 2012

Ministr zemědělství Ing. Petr Bendl zahájí Festival středočeského venkova 2012 26. června ve Všeradicích

V úterý 26. 6. 2012 se ve Všeradicích, v regionu MAS Karlštejnsko, o.s., na Berounsku, uskuteční již 3. ročník Festivalu středočeského venkova. S Národní konferencí Venkov 2011 je to už čtvrté setkání Středočechů, kterým není lhostejný rozvoj a obnova jejich domovů, středočeských obcí, městysů a měst.

 

 

 

Stejně jako v předchozích letech je pořadatelem a producentem festivalu Spolek pro obnovu venkova Středočeského kraje (SPOV SK) v partnerství a s finanční podporou Ministerstva zemědělství ČR, v rámci Celostátní sítě pro venkov.

 

Spolupořadateli festivalu, bez nichž by nebylo možné festival uskutečnit, jsou rovněž jak místní partneři MAS Karlštejnsko, o.s., Všeradova země, o.s. a obec Všeradice, tak národní partneři Asociace soukromého zemědělství ČR a Sdružení místních samospráv ČR.

 

Festivalu se zúčastní zástupci MZe, MMR i Středočeského kraje, starostové obcí, městysů a měst, stejně tak podnikatelé, zástupci spolků (NNO) i církví.

  

Na na společném fóru projednají vzájemné aktivity k rozvoji venkova Středočeského kraje, středočeské veřejné osobní dopravy a středočeského školství.

  

Bližší informace o festivalu získáte v připojených přílohách a na tel. 723 787 653 případně 739 364 039.

  

Vaše přihlášky můžete zaslat do 25.6.2012 na e-mailovou adresu festivalu  festival.spov.sk@gmail.com.

  

Na setkání s Vámi se těší, za Spolek pro obnovu venkova Středočeského kraje,

  

Radomír Hanačík

předseda

 

Přílohy ke stažení:

Pozvánka

Program

Přihláška