SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Aktuality - archiv

30. října 2008

Vyhlášení výsledků Zelené stuhy ČR 2008

V Senátu dne 24.11.2008 budou vyhlášeny výsledky soutěže Zelená a Oranžová stuha, Fulínova cena a ocenění soutěže ENTENTE FLORALE EUROPE – Evropská kvetoucí sídla.
Informace o slavnostním vyhlášení výsledků celostátní soutěže Zelená stuha České republiky roku 2008, ocenění letošních držitelů Fulínovy ceny - diplomu za květinovou výzdobu obce v soutěži Vesnice roku 2008 a ocenění letošních reprezentantů ČR v evropské soutěži Entente Florale Europe - Evropská kvetoucí sídla, tedy města Kyjova a obce Tvarožná Lhota (držitele celostátní Zelené stuhy ČR 2007).
 


Slavnostní vyhlášení se koná v pondělí 24. 11. 2008 od 9.30 hod v Hlavním sále Valdštejnského paláce v Praze, tedy v sídle Senátu Parlamentu ČR pod záštitou Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova. V letošním roce buce slavnostní vyhlášení ZELENÉ stuhy společné s vyhlášením celostátní ORANŽOVÉ stuhy, dohodli jsme se na tom s pracovnicemi odboru venkovských podpor PRV Ministerstva zemědělství.

Příloha: Tisková zpráva (PDF 1,8MB)