SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Aktuality

6. září 2011

Účast SPOV ČR na výstavě Agrokomplex v Nitře

Ve dnech 18. - 21. srpna se ve slovenské Nitře uskutečnil 38. ročník mezinárodní zemědělské a potravinářské výstavy s názvem Agrokomplex. Své zastoupení na této akci měl i Spolek pro obnovu venkova ČR, který sdílel stánek společně s Národní sítí MAS ČR a Ministerstvem zemědělství ČR – Celostátní sítí pro venkov.
 

 

SPOV ČR nabízel návštěvníkům výstavy propagační brožury svých krajských organizací s informacemi o minulých ročnících soutěže Vesnice roku. Liberecký a Olomoucký kraj představily v Nitře stejným způsobem už i průběh letošního ročníku, Moravskoslezský SPOV dodal k prezentaci brožuru k 10 letům své činnosti.

O propagační materiály Spolku byl mezi Slováky zájem. Jedni je pojali jako dobré tipy pro plánovanou dovolenou v ČR, jiní v nich našli místa, která už navštívili a rádi na ně vzpomínají. Mladí si nesli domů brožury Spolku coby podklady ke studiu na střední nebo vysoké škole, starší muži coby vzpomínku na vojenská léta, strávená v Česku.