SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Aktuality

31. března 2010

Studenti pro venkov XI. ve Vlašimi 6. - 9. května 2010

Pozvánka na tradiční seminář Studenti pro venkov ve Spolkovém domě ve Vlašimi, určený mladým lidem od 18 do 30 let, zaměřený na venkovskou krajinu a turistiku. Příspěvek na stravu a ubytování 400 Kč. Zájemci přihlaste se sami! MASky, svazky obcí a starostové, vyšlete na seminář mladé lidi ze svých obcí!

 

Dobrý den,

 

dovoluji si Vás pozvat na již tradiční seminář se zájmem o rozvoj venkova Studenti pro venkov XI., pořádaný od 6. do 9. května 2010 ve Spolkovém domě ve Vlašimi.

 

Seminář je určen všem mladým lidem a studentům ve věku od 18 do 30 let, kteří mají zájem o rozvoj venkova. Letošní téma je věnované právě využití venkovské krajiny v turistice a účastníky čeká řada zajímavých aktivit – např. se budou moci aktivně zapojit do plánování nových projektů – jedním z nich bude budoucí využití křížové cesty na Kalvárii u Miličína v Mikroregionu Džbány. Zajímavou příležitostí bude dále plánování nového turistického areálu Mikroregionu CHOPOS. Součástí semináře bude také exkurze do nově zrekonstruovaného návštěvnického centra v areálu fary v Kondraci či výsadba zeleně na permakulturní zahradě Spolkového domu spolu s místními spolky. Chybět nebude ani přednáška odborníka na téma semináře (v jednání).

 

Věřím, že vás naše nabídka zaujala. Pokud budete mít o účast na semináři zájem, stačí vyplnit přihlášku (v příloze) a zaslat ji na tuto adresu info@spolkovydum.cz. Zároveň děkuji s dalším šířením této nabídky mezi další Vaše přátele a známé, které by seminář a jeho téma mohlo zajímat. Více informací naleznete na www.spolkovydum.cz nebo se můžete obrátit přímo na mě na telefonním čísle 737 505 605.

 

Seminář Studenti pro venkov XI. je letos pořádán KD Blaník – Spolkovým domem v rámci projektu „Živé tradice Podblanicka“, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci Programu rozvoje venkova prostřednictvím realizace místní rozvojové strategie MAS Posázaví

 

Krásné předjaří ze Spolkového domu přeje

 

Mgr. Eva Hájková - vedoucí domu

Palackého nám. 65, 258 01 VLAŠIM

info@spolkovydum.cz

www.spolkovydum.cz

+420 737 505 605

 

Přílohy:

-    pozvánka

-    přihláška

 

Projekt "Rekonstrukce domu sourozenců Roškotových - Spolkový dům" byl spolufinancován Evropskou unií a Ministerstvem pro místní rozvoj v rámci Společného regionálního operačního programu.

 

Dům slouží jako zázemí místním spolkům a neziskovým organizacím a současně poskytuje prostory pro vzdělávací, školící a kulturní účely.