SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova | SPOV - Spolek pro obnovu venkova

Hledání

Hledat:

Aktuality

30. dubna 2015

2. - 4. července 2015: Mezinárodní konference "Postagrární venkovské ekonomiky a politiky rozvoje venkova"

Univerzita Jana evangelisty Purkyně pořádá 2. – 4. července 2015 v Krušných horách mezinárodní konferenci zaměřenou na následující témata: nezemědělské a neturistické ekonomické aktivity ve venkovských oblastech; podnikání na venkově v éře znalostní společnosti, vnímání venkovských oblastí jako místa pro podnikání, prostorově nerovnoměrné podmínky venkovských oblastí pro ekonomický růst.
 
 

Snahou pořadatelů konference je formulace nových a více efektivních přístupů a strategií pro ekonomický rozvoj venkova, politiky rozvoje venkova vytvářející nová pracovní místa a pro podporu podnikání ve venkovských oblastech. Ke stažení (dokumenty jsou s ohledem na mezinárodní charakter konference v angličtině):
- pozvánka na konferenci
- registrační formulář
- podrobný program
 
Další informace poskytne Mgr. Vladan Hruška, člen předsednictva SPOV Ústeckého kraje a odborný asistent na Katedře Geografie Přírodovědecké fakulty Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (vladan.hruska@ujep.cz, tel. 475 28 3136).